Safety Information - Ino Machinery

Veri Güvenliği


inomachinery.com web sayfası içerisinde sadece iletişim formu ve yorum alanlarında ad – soyad, e-posta adresi, telefon numarası (sadece iletişim formunda istenilmektedir) gibi özet veriler talep edilir. Elde edilen veriler, 3. şahıs ve kuruluşlarla paylaşılmaz, reklam veya spam mailler için kullanılmaz. inomachinery.com web sayfasında reklam yayınlanmamakta, veritabanımızda reklam takip çerez uygulama – yazılımları bulunmamaktadır.

Yine bir kısım web sitelerinde mevcut kişilik haklarını ihlal eden, izinsiz olarak ziyaretçilerin tüm özel verilerini ticari amaçlarla toplayıp bu amaçla faaliyet gösteren ulusal ve/veya uluslararası kuruluşlarla paylaşan uygulama ve yazılımlar web sitemizde bulunmamaktadır.


Sorumluluk Reddi

İno Makine Limited Şirketi tarafından işletilmeyen fakat inomachinery.com içerisinde kaynak göstermek, referans vermek amacıyla atıfta bulunulan – linki verilen diğer web sitelerinin içeriklerinden, gizlilik politikalarından inomachinery.com sorumlu değildir. Doğabilecek olası zararların ve de yasal yaptırımların sorumluluğu, ilgili siteyi işleten 3. şahıs ve/veya kuruluşa aittir. Bu bağlamda inomachinery.com hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. inomachinery.com web sitesinde uygulanan Bilgi Güvenliği Politikaları ile ilgili her türde görüş, soru ve önerileri, admin@inomachinery.com adresine iletebilirsiniz.


WhatsApp chat